| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ***Hardware Kit, METSEPM5 RD |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas piederumi un detaļas
|
| ETIM | EC002625 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Adaptera komplekts |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485435459 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606485435453 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3606485435459 |
| Platums | 112 mm |
| Augstums | 112 mm |
| Dziļums | 96 mm |