| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HANGING BAIL.SHORT L=218 ST37 VZ VE=1 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 243 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 354 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217405433 |
| Krāsa | Pelēks |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |