| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HAND LIGHT HE9 BASIC LED/PLUG-IN CHARGER |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000773 |
| Platums | 97 mm |
| Garums | 196 mm |
| Augstums/dziļums | 126 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Lampas jaudas galvenā lampa | 3 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959948359 |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Diametrs | 97 mm |
| Uzlādējams | Yes |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Temperatūras klase saskaņā ar direktīvu 94/9/EC | T4 |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Mirgojošas gaismas funkcijas galvenā lampiņa | No |
| Mirgojošas gaismas funkcijas sekundārais indikators | No |
| Galvenā lampa | LED nav maināms |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++, A+, A (LED) |
| Piedāvātās maināmās iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++ |
| Maināmās lampas augstākā energoefektivitātes klase | A++ |
| Zemākā maināmās lampas energoefektivitātes klase | A++ |