| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen Lamp Osram HALOPIN® Standard 60 W 120 V G9 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Energoefektivitātes klase | F |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 546270 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | G9 |
| Gaismas plūsma | 830 lm |
| Kopējais garums | 51 mm |
| Diametrs | 14 mm |
| Lampas spriegums | 120 V |
| Krāsu temperatūra | 2800 K |
| Lampas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050300641607 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4050300654157 |
| UV aizsardzība | No |
| Vīts stikls | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 2000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 60 kWh |
| Lampas apzīmējums | T4 |
Halogen lamps with G9 base. Product features: Average life: 2,000 h. Dimmable. Color rendering index Ra: 100. Design: two lengths 43 mm (short), 51 mm (long). Base: G9. Color temperature: 2,700 K. Product benefits: Brilliant accent light. Incredibly small dimensions for revolutionary new luminaire designs. Robust filament design thanks to innovative, unique bulb pinch technology. Approved for use in open luminaires (to IEC 60598-1). Simple handling thanks to G9 plug-in base/holder system. No transformer required. UV filter. Complies with IEC 60432-3 thanks to integrated fuse function. The lamp shuts down reliably. Contains no mercury. Areas of application: General illumination. Workplace lighting. Lighting for reading. Dining table lighting. Mirror lighting. Accent lighting. Mood lighting.