| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen reflector lamp MR16 GU5.3 24V 20W 206lm 36° |
| Zīmols | PATRON |
| Kategorijas |
Zemsprieguma halogēnspuldzes ar atstarotāju
GU5.3 spuldzes GU5.3 halogēna spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Kontaktligzda | GU5.3 |
| Stara leņķis | 38 ° |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Lampas jauda | 20 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5941019830415 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5941019830439 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5941019830415 |