| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen lamps with reflector MR16 64620 150 W 15 V |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000258 |
| Kontaktligzda | GZ6.35 |
| Kopējais garums | 42 mm |
| Diametrs | 51 mm |
| Lampas spriegums | 15 V |
| Krāsu temperatūra | 3270 K |
| Lampas jauda | 150 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008321540140 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4008321540157 |
| Zema spiediena tehnika | No |
| Aksiālais kvēldiegs | No |
| UV aizsardzība | No |
| Infrasarkanais pārklājums/-tehnika | No |
| Priekšējais stikls | No |
| Forša stara | No |
| Neodīma lampa | No |
| Ksenons | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 500 h |
| Lampas apzīmējums | MR16 |