| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen lamp, J-400W 118MM STAR, 400W, 8550lm, 2700K, R7s (8503) |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC000038 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | R7s |
| Gaismas plūsma | 8550 lm |
| Kopējais garums | 118 mm |
| Diametrs | 10 mm |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Lampas spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 400 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339085030 |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 2000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 400 kWh |
The designed halogen bulbs are intended for lamps and halopaks with R7s thread. Available power from 80W to 400W. They are meant for horizontal work.