| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HALOGEN LAMP HI-SPOT 50W 230V KFL |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000266 |
| Modelis | Plūdi |
| Kontaktligzda | Citi |
| Stara leņķis | 35 ° |
| Kopējais garums | 180 mm |
| Diametrs | 124 mm |
| Atstarotāja tips | Citi |
| Lampas forma | Citi |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Lampas jauda | 50 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8435156920230 |
| Krāsa | Balts |
| Energoefektivitātes klase | A |
| UV aizsardzība | No |
| Infrasarkanais pārklājums/-tehnika | No |
| Integrēts transformators | Yes |
| Forša stara | No |
| Lampas apzīmējums | Citi |