| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen Lamp AR111 75W 12V G53 400lm 40° |
| Zīmols | PATRON |
| Kategorijas |
Zemsprieguma halogēnspuldzes ar atstarotāju
G53 spuldzes G53 halogēna spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000258 |
| Kontaktligzda | G53 |
| Stara leņķis | 40 ° |
| Lampas spriegums | 12 V |
| Lampas jauda | 75 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5941019831627 |
| Gaismas plūsma | 400 |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 75 kWh |
| Lampas apzīmējums | AR111 |