| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen lamp 400W R7S reinforced 6205520 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | R7s |
| Kopējais garums | 118 mm |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Lampas spriegums | 220-250 V |
| Lampas jauda | 400 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399314667 |