| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen flood light 400W 5m3G1.0VG-St + lamp |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lampas tips | LV halogēna lampa |
| Nominālais spriegums | 220-250 V |
| Maks. sistēmas jauda | 400 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399800641 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 1 mm² |
| Savienojuma veids | Citi |
| Piemērots lampu jaudai | 400 W |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Savienojuma kabeļa garums | 5 m |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |