| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen BulbG53 AR111 50W 45'' 12V Kanlux |
| Zīmols | Kanlux |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2198 00 |
| Kontaktligzda | G53 |
| Lampas spriegums | 12 V |
| Lampas jauda | 50 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339108579 |