| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halo PAR36 G53 114x70 6.4V 30W 100hrs spot (GE alt. 4515) |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
Zemsprieguma halogēnspuldzes ar atstarotāju
G53 spuldzes G53 halogēna spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000258 |
| Kontaktligzda | G53 |
| Lampas spriegums | 6.4 V |
| Lampas jauda | 30 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739067004 |