| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halo GY4 48x38 24V 20W 10° 2Khrs Clear (Osram alt. 41930SP) |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
Zemsprieguma halogēnspuldzes ar atstarotāju
GY4 spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2198 00 |
| Kontaktligzda | GY4 |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Lampas jauda | 20 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739052871 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739052878 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739052875 |