| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halight MR16 AC 12V 7W 3000K 345Lm 36Degr. Ra90 |
| Zīmols | Civilight |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU5.3 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Diametrs | 50 mm |
| Lampas efektivitāte | 49 lm/W |
| Lampas forma | Atstarotājs |
| Garums | 48 mm |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 345 lm |
| Lampas apzīmējums | PAR16 |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6901029257502 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6901029257502, 6901029257502 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Bezkrāsains |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Gaismas intensitāte | 650 cd |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 20000 h |
| Nominālā strāva | 620 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 7 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 345 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.9 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0 |
Halight MR16 AC 12V 7W 3000K 345Lm 36Degr. Ra90