| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HALIDE METAL LAMP HQI-T 250/D 250W E40 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 20 lm |
| Kopējais garums | 226 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 46 mm |
| Lampas efektivitāte | 76 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, vienkanāla |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Lampas spriegums | 100-120 V |
| Krāsu temperatūra | 5.5 K |
| Lampas jauda | 250 W |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959920133 |
| Krāsa | Balts |
| Energoefektivitātes klase | A |
| UV aizsardzība | No |
| Degšanas pozīcija | Jebkurš |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Sauļošanās lampa | No |
| Materiāla izplūdes caurule | Keramika |
| Nepieciešams slēgts gaismeklis | No |
| Gaismas krāsa | 955 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 16 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 275 kWh |