| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Haled95 D MR16 AC/DC 12V 10W 3000K 500Lm 36Degr. Ra95 Dim |
| Zīmols | Civilight |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU5.3 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Diametrs | 50 mm |
| Lampas forma | Atstarotājs |
| Garums | 50 mm |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 10 W |
| Gaismas plūsma | 500 lm |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6901029236835 |
| Krāsu korpuss | Pelēks |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 25000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 11 kWh |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |