| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Haled III W Gu10 AC200-240V 8W 2700-2100K 500Lm 36D Ra95 |
| Zīmols | CViTec |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2100-2700 K |
| Lampas jauda | 8 W |
| Gaismas plūsma | 500 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4060574256421 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4060574256421, 4060574256421 |