| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Haled III D GU10 AC 200-240V 6W 2700K 350Lm 36Degr Ra95 Dim |
| Zīmols | CViTec |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 6 W |
| Gaismas plūsma | 350 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4060574256537 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4060574256537, 4060574256537 |