| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ground resistance signaling module Ground fault alarm via digital outp |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5005 00 |
| ETIM | EC003596 |
| Modelis | Citi |
| Norāde | Analogs/digitāls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055144067200 |
| Platums | 18 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Automātiskā testa secība | Yes |
| Ar skārienekrānu | No |