| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | END CAPS, for GRAZIA 10 surface mounted profile standard, 2 pieces, high version, white |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 17.5 mm |
| Augstums | 26.2 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Gala vāciņš |
| Garums | 5.5 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163187770 |
| Krāsa | Balts |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |