| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | French power socket with contact protection, DATA |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC000125 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Montāžas metode | Iebūvēta uzstādīšana |
| Krāsa | Sarkans |
| Vienību skaits | 1 |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Biežums | 50 Hz |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Īpašs barošanas avots | Nav speciāla barošanas avota |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Aizdares stiprinājums (ieslēgšana) |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Ierīces platums | 45 mm |
| Ierīces augstums | 45 mm |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 2 |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339274434 |