| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | NAUTILUS 230V panel plug socket with IP68 pin |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001325 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Krāsa | Zils |
| Modelis | Zemējuma tapa |
| Nesatur halogēnus | No |
| RAL numurs | 5017 |
| Ar veramu vāku | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Stabu skaits | 3 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Atloka izmērs | 75x75 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP68 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907711188650 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5907711188650 |