| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Rubber socket 16A 230V IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001327 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Krāsa | Melns |
| Modelis | Zemējuma tapa |
| Nesatur halogēnus | No |
| RAL numurs | 9005 |
| Materiāla kvalitāte | Poliamīds (PA) |
| Stabu skaits | 3 |
| Materiāls | Gumija |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Piemērots aizsargkontakta tapai | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Ar sprieguma indikāciju | No |
| Ar ātro bloķēšanu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082006381 |