| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GLENOS Springs for Profile 2609, for drylining |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 68 mm |
| Augstums | 28 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 15 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163154789 |
| Krāsa | Pelēks |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |