| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GLENOS linear profile, 2713-200, 2m, matt white |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7604 2990 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 27 mm |
| Augstums | 13 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 2000 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163168892 |
| Krāsa | Balts |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |