| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GLENOS industrial profile reflector set, matt white, 2 pcs. |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7604 2990 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 73 mm |
| Stara leņķis | 0 ° |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atstarotājs |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Augstums/dziļums | 29 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Sega veida | Nav |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Glancēts |
| Gaismas sadalītājs | Atstarotājs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163169226 |