| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GLENOS end cap for industrial profile flat, silver, 2 pcs. |
| Zīmols | SLV |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 49 mm |
| Augstums | 53 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Gala vāciņš |
| Garums | 6 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163169172 |
| Krāsa | Pelēks |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |