| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | APACC851060 GLAND PG36 POLYCARBONATE |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Taisni |
| Vītnes garums | 11 mm |
| Vītnes veids | PG |
| Materiāls | Plastmasas |
| Piemērots kabeļa diametram | 275 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Nominālais vītnes izmērs collas/gāzes caurules vītne | 1 colla |
| Nominālā vītnes izmēra metrika/PG | 29 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815246395 |
| Krāsa | Pelēks |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 41 mm |