| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GHG71 Ex-e Empty Enclosure Size 3 Blue |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002713 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Pelēks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāls | Alumīnija |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959965400 |
| Dziļums | 115 mm |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Garums | 283 mm |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Sprādzienpārbaudīta versija | Yes |
| Trieciena stiprums | IK10 |
| Vāka stiprinājums | Skrūvēts |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 70 mm² |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 3.5 mm |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |