| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GHG60 SIZE 3 48M16 8M20 2M32 OU24 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002503 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959923691 |
| Platums | 271 mm |
| Augstums | 544 mm |
| Dziļums | 136 mm |
| Kabeļu skrūvju blīvējuma plākšņu skaits | 0 |