| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | General purpose relay, 4CO, 7A/90VDC/Agni/Test button/Mechanical indication (55.34.9.090.0040) |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
Elektromehāniskās relejas
|
| ETIM | EC001437 |
| Nominālā strāva | 7 A |
| Slēdža kontakta veids | Viens kontakts |
| Elektriskā pieslēguma veids | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | DC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823314815 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823102764 |
| Platums | 20.7 mm |
| Augstums | 37.2 mm |
| Dziļums | 27.7 mm |
| Piedziņa, polarizācija | Bez polaritātes |
| Braukt, mainot attieksmi | Mono stabils |
| Ar piespiedu vadītiem kontaktiem | No |
| Komplektā ar kontaktligzdu | No |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 4 |