| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GASKET M25X1,5 OU=100 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Taisni |
| Vītnes garums | 0 mm |
| Materiāla kvalitāte | Poliamīds (PA) |
| Vītnes veids | Metriskais |
| Materiāls | Plastmasas |
| Sešstūra leņķa izmērs | 0 mm |
| Piemērots kabeļa diametram | 0 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Nominālais vītnes izmērs collas/gāzes caurules vītne | Citi |
| Nominālā vītnes izmēra metrika/PG | 25 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4251510709709 |
| Krāsa | Melns |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Triecienizturīgs | Yes |
| RAL numurs | 9.005 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Liekuma rādiusa aizsardzība/trompetes uzliesmojums | No |
| Ar spriedzes mazināšanu | No |
| Pārmeklēts | No |
| EMC versija | No |
| Stikla šķiedra pastiprināta | No |
| Blīvējuma veids | Blīvējuma gredzens |
| Darbības temperatūra | 0 °C |
| Piķa vītne | 1.5 mm |
| Sprādzienpārbaudīta versija | Yes |
| Plakanā kabeļa savienojums | No |
| Vairāku roņu zona | No |
| Ar pretuzgriezni | No |
| Atdalāms skrūvju blīvslēgs | No |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Bruņotajam kabelim | No |
| Nospiežot atvērumu | No |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 0 mm |