| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | GAS DETECTION PANEL |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Darba spriegums | 24 V |
| Piemērots autobusu savienojumam | No |
| Ar strāvas adapteri | No |
| Radio savienojums | No |
| Integrēts avārijas barošanas avots | No |
| Ārējais interfeiss | No |
| Integrēta numura sastādīšanas ierīce | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8054934907456 |
| Platums | 405 mm |
| Augstums | 140 mm |
| Dziļums | 430 mm |
| Adresējams | No |