| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Gaism. LED WT060C 33W 36S/840 120cm IP65 Ledinaire WP Philips |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 1200 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699389123 |
| Gaismas plūsma | 3600 lm |