| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | G9 | 3000 Kelvin | 345 Lumen |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G9 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 3.4 W |
| Gaismas plūsma | 345 lm |
| Stara leņķis | 250 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581391789 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581391697 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |