| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | G4 | Stick | 3000 Kelvin | 136 Lumen |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 743179 |
| Kontaktligzda | G4 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 1.4 W |
| Gaismas plūsma | 136 lm |
| Stara leņķis | 300 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6923933820207 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5400848002573 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |