| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | G-Fuse terminal(5x20), 4mm² |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
DIN sliedes spailes
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000899 |
| Montāžas metode | Citi |
| Nominālā strāva In | 6.3 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250613942120 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250613942120 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3250613942120 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 77.2 mm |
| Augstums | 54.5 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Nepieciešama noslēdzošā plāksne | No |
| Materiāls izolācijas korpuss | Termoplasts |