FWK-40A25F Eaton Bussmann series high speed traction fuse image 1
Fuse-link, high speed, 40 A, AC 750 V, DC 750 V, 25 x 146 mm, aR, IEC
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Cena pēc pieprasījuma
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 5027590096973
MPN: FWK-40A25F
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums FWK-40A25F Eaton Bussmann series high speed traction fuse
Zīmols EATON
Kategorijas Cilindriskie drošinātāji
Izcelsmes valsts* HU
Harmonizētās sistēmas kods 8536 1090 00
ETIM EC002704
Modelis Keramiskais drošinātājs
Izmērs Citi
Sprieguma veids DC
Nominālā strāva 40 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5027590096973
Iepakojuma līmenis 2 5027590096973
Citi tehniskie dati
Nominālais spriegums 750 V
Atbrīvošanas raksturlielums Citi
Izmantošanas kategorija gL/gG (kabeļu/iekārtu aizsardzība)
Drošinātāja statusa indikatora veids Citi
Pārrāvuma spēja 50 kA
Nominālā darbības frekvence 45-62 Hz
Jaudas zudumi pie nominālās strāvas 6.8 W
Apraksts
Fuse, Fuse-link, high speed, 40 A, AC 750 V, DC 750 V, 25 x 146 mm, aR, IEC, cylindrical, traction, IEC 60269, Breaking Capacity 50 kA