| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Fuse switch-disconnector with flashing function, 63A, 1p |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
D-System & D0-System Components
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Stabu skaits | 1 |
| Konstrukcijas izmērs | D02 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015082482473 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9007912231967 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 9007912620525 |