Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 4
MD01 thumbnail 1
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 4
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480341335
MPN: LV480875
Iepakojums: 1
Palete: 6
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 1250 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Piemērots drošinātājiem NH3
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 0 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 690 V