| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Fuse-link, LV, 63 A, AC 500 V, D3, aR, IEC, ultra rapid |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
D-System & D0-System Components
|
| Izcelsmes valsts* | SI |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1050 00 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 500 V |
| Atbrīvošanas raksturlielums | Īpaši ātrs (FF) |
| Konstrukcijas izmērs | DIII |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5027590485012 |
| Krāsu kods | Vara |
| Izmantošanas kategorija | gR (universāla pusvadītāju aizsardzība) |