| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Fuse D02 E18 25A 400V gG with Indicator |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
D-System & D0-System Components
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1050 00 |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Izmantošanas kategorija | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250614124068 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250614124068 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3250614124068 |
| Iepakojuma līmenis 4 | 3250614124068 |
| Krāsu kods | Dzeltens |
| Konstrukcijas izmērs | D02 |
Fuse-link D02 E18 25A 400V gG with indicator, Rated voltage 400 V , 250 V