| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FUSE 63A 800V AC gR SIZE 1 DUAL IND |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
HRC Fuses
|
| Izcelsmes valsts* | IN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1090 00 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Izmantošanas kategorija | aR (pievienotā pusvadītāju aizsardzība) |
| Pārrāvuma spēja | 65 kA |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5027590517218 |
| Drošinātāja statusa indikatora veids | Kombinētais drošinātāja stāvokļa indikators |
| Jaudas zudumi pie nominālās strāvas | 12 W |