| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FUSE 315A 1000V DC PV SIZE 3 BOLTED TAG Eaton Bussmann series photovoltaic fuses |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000055 |
| Sprieguma veids | DC |
| Nominālā strāva | 315 A |
| Izmantošanas kategorija | gPV (fotoelementu aizsardzība) |
| Nominālais spriegums DC | 1000 V |
| Drošinātāja konstrukcijas tips saskaņā ar IEC 60269 | NH3 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5027590568838 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5027590538411 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5027590538428 |
| Jaudas zudumi pie nominālās strāvas | 44 W |
| Izolētas metāla satveršanas izciļņi (IMGL) | No |