| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Furia AC Warm White Graphite |
| Zīmols | Ansell Lighting |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002892 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 98 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Stara leņķis | Vidējā gaisma 21-40° |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 10 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 719 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 74 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5056144222339, 5056144222339 |
| Aizsardzības klase | I |
| Ārējais diametrs | 100 mm |
| Ar kustību sensoru | No |
| Vadības ierīces veids | Nav nepieciešama |
| Ar gaismas sensoru | No |
| Piemērots piekārtai montāžai | No |
| Piemērots avārijas apgaismojumam | No |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Piemērots iebūvētai montāžai | No |
| Piemērots montāžai uz virsmas | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM3 |
| Nav aptumšošanas funkcijas | No |
| Regulējama krāsu temperatūra | Nav |
| Piemērots montāžai pie griestiem | Yes |