| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Fundament aluminiowy MS10 MOSER |
| Zīmols | PCE |
| ETIM | EC000502 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Pārslēgšanas funkcija | Nav |
| Materiāla kvalitāte | Alumīnija |
| Materiāls | Metāls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5902082001171 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 126 mm |
| Augstums | 306 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Kontaktligzdu skaits | 0 |
| Ar apgaismojumu | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Instalācijas kārbu skaits | 0 |