| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FTS-LED 1720MM BLANK UNIT CT 11 WIRES |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Virsmas montāžas korpuss |
| Garums | 3400 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288975467 |
| Krāsa | Citi |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Citi |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | No |
| Rezerves daļa | Yes |