| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FT3 EW_EC PICTO, EN & ARB zEXITz UP |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 159.9 mm |
| Modelis | Ievietojuma loksne/plāksne |
| Materiāla biezums | 0.175 mm |
| Abpusējs | No |
| Piktogrammas nozīme | Evakuācijas ceļš |
| Garums | 306 mm |
| Virziens | Taisni/uz augšu |
| Atpazīšanas attālums | 30 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191810573 |