| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FT2 EW_EC_CW_CC PICTO, FDX08-040-3 T28 L |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 107.3 mm |
| Modelis | Ievietojuma loksne/plāksne |
| Materiāla biezums | 0.175 mm |
| Abpusējs | No |
| Piktogrammas nozīme | Evakuācijas ceļš |
| Garums | 211 mm |
| Virziens | Kreisā |
| Atpazīšanas attālums | 20 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191810696 |